Přípravka

Lyžařská přípravka Ski klubu Ještěd

Opět otvíráme lyžařskou přípravku pro děti od 5 do 9 let věku.

Přípravka bude probíhat 1 x týdně v průběhu celého školního roku. Od září do doby než napadne sníh, budeme trávit čas na hřišti nebo v tělocvičně. Tam bude pro děti připraven pestrý program se zaměřením na všeobecnou sportovní přípravu. V zimě vyrazíme na lyže, budeme se zdokonalovat v základních lyžařských dovednostech a užívat si pohybu na sněhu. Na jaře opět odložíme lyže a začneme běhat, skákat a soutěžit na hřišti i v tělocvičně. Hlavním cílem přípravky je osvojení si správné techniky lyžování a získání jistoty v nejrůznějších situacích, na jakémkoli povrchu, v jakémkoli terénu a získání dostatečné fyzické kondice.

Začínáme už v září!

Přihláška do přípravky pro malé sjezdaře

Podmínky pro přijetí do přípravky:

• baví mě lyžování,
  • zvládl jsem základy lyžování a umím sám sjet z kopce dolů bez pomoci,
  • už umím sám jezdit na vleku,
  • mám vlastní lyžařské vybavení – lyže, hůlky, helmu.

Kdo se může přihlásitděti od 5 do 9 let
Kdy 1 x 1,5h týdně
Kde vždy v pondělí - tělocvična, hřiště (září až prosinec a pak duben-červen)
1 x 2h týdně v pondělí na Ještědu, (leden- březen dle sněhových podmínek)
Cena 5000Kč
Kontakt skiklubjested@seznam.cz
Kontakt +420 602 142 939
Způsob platby Po elektronickém odeslání přihlášky Vám emailem přijde potvrzení o přihlášení dítěte a platbu pošlete převodem na účet 107-9744570277/0100. Zpráva pro příjemce: Lyžařská přípravka/jméno dítěte. Platbu uhraďte nejpozději do 15.10.2019.