ŽÁCI U14, U16

Datum Disciplína Místo Kategorie Výsledky
14.-15. 12. 2021 2xSG Říčky VKZ VKZ Říčky
20.-21. 12. 2021 2xGS Kouty VKZ VKZ Kouty
18.-19. 12. 2021 SL Dolní Morava VKZ VKZ Dolní Morava
 8.-9. 1. 2022 SL Stoh VKZ, O´Style Cup VKZ Stoh
15.-16. 1. 2022 GS, SL Pec p. Sněžkou VKZ VKZ Pec
18.-19. 1. 2022 GS, SL Říčky RKZ 1, ČP RKZ 1 Říčky
21.-22. 1. 2022 GS, SL Říčky Skiinterkriterium Skiinterkritérium ’22
26.-29. 1. 2022 team event, SL, GS Folgaria, ITA Alpecimbra Cup Folgaria ’22
5.-6. 2. 2022 SL, GS Karolinka RKZ 2, ČP RKZ 2 Karolinka
12.-13. 2022SL SL, GS Škofja Loka, SLO Pokal Loka Škofja Loka ’22
12.-13. 2. 2022 GS, SL Herlíkovice UKZ, O’Style Cup UKZ Herlíkovice
15.-16. 2. 2022 GS, SL Záhřeb, CRO Zagreb Children FIS Záhřeb ’22
19.-21. 2. 2022 GS, SL, VZ Pec p. Snežkou RKZ 3, ČP RKZ 3 Pec
26. 1. -1. 3. 2022 SG, GS, SL, VZ Bílá MČR, ČP MČR Bílá
4.-6.- 3. 2022 GS, SL, VZ Albrechtice v Jizerských horách RKZ 4, ČP RKZ 4 Albrechtice
9.-10. 3. 2022 2xSG, LD Špindlerův Mlýn RKZ, ČP RKZ 5 Špindl
12.-13. 3. 2022 SL, GS Černý Důl UKZ, O’Style Cup UKZ Černý Důl
1.-2. 4. 2022  SL, GS Abetone, ITA Pinocchio Sugli Sci Abetone ’22
7. 4. 2022  SL Valdisere, FRA La Scara Valdisere ’22
22.-23. 4. 2022  GS, SL Tärnaby, SWE Ingemartrofén Tärnaby ’22

PŘEDŽÁCI A PŘÍPRAVKA U10, U12

Datum Disciplína Místo Název Výsledky
22.-23.1.2022  2xGS  Šachty Leki Cup Leki – Šachty
29.-30.1. 2022 2XGS Ještěd Leki Cup Leki – Ještěd
4. 2. 2022 GS Rejdice Leki Cup Leki – Rejdice
19. – 20. 2. 2022 2xGS Zásada Leki Cup Leki – Zásada
26. – 27. 2. 2022 2xGS Kamenec Leki Cup Leki – Kamenec
18. 3. 2022 VZ Špičák Leki Cup Leki Cup – Špičák
19. 3. 2022 2xGS Ještěd Pohár Ski klubu Ještěd Pohár Ski klubu Ještěd
26.-27. 3. 2022 2XGS Harrachov Leki Cup Leki Cup – Harrachov
2.-3. 4. 2022 GS Roháče O Goralský klobúčik Klobúčik ’22

 

ŽÁCI U14, U16

Den Datum Disciplína Kategorie Země Místo Název Výsledky
po-čt 25. – 28. 1. GS, 2xSL U14, U16 Andorra Ordino Arcalis Trofeu Borrufa https://cutt.ly/evqPYIz
pá-so 29. – 30.1. GS, SL U14, U16 Itálie Folgaria Alpecimbra FIS Children Cup https://cutt.ly/HvqAcoz
út-st 16. – 17.2. GS, SL U14, U16 Chorvatsko Záhřeb Zagreb Trophy https://cutt.ly/WvqA9yC
pá-so 19. – 20.2. GS, SL U14, U16 Srbsko Kopaonik FIS CHI Serbia Cup https://cutt.ly/NvqSR2S
so-ne 20. – 21.2. 2xGS U14, U16 Polsko Mosorny Gron PolSKI Mistrz https://cutt.ly/1vqGWPt
ne-st 21. – 24.2. SL, GS, SG U14, U16 Bosna a Hercegovina Bjelasnica FIS Cup Children for Peace in World https://cutt.ly/ZvqDp0w
so-ne 13. – 14. 3. 2xSL U14, U16 Polsko Czarna Gora PolSKI Mistrz https://cutt.ly/LvqG9Oq
po-út 15. – 16.3. GS, SL U14, U16 Polsko Czarna Gora    
čt-pá 1. – 2.4 GS, SL U14, U16 Itálie Abetone Pinocchio Sugli Sci https://cutt.ly/GvqJsu2

ŽÁCI U14, U16

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
pá-ne 19.-22.12.2019 2 x SL, 2 x GS U14, U16 Ski klub Kouty Areál Kouty ÚKZ 19.-22.12.2019
pá-ne 3.-5.1.2020 2 x SL, 1 x GS U14, U16 TJ Bižuterie Jablonec n/N Albrechtice v Jiz. horách ÚKZ 3.-5.1.2020
po-út 6.-7.1.2020 2 x SG U14, U16 Ski klub Ústí nad Orlicí Albrechtice v Jiz. horách UKZ Říčkovský super-G 6.-7.1.2020
so-ne 11.-12.1.2020 1 x GS, 1 x SL U14, U16 SK Špindl z.s. Stoh Špindlerův Mlýn O´Style Cup 11.-12.1.2020
po 13.1.2020 2 x SG U14, U16 Ski Vítkovice Bílá Bílá v Beskydech O´Style Cup 13.1.2020
pá-so 17.-18.1.2020 1 x SL, 1 x GS U14, U16 KSL Ústeckého kraje z.s. Klínovec RKZ 1 17.-18.1.2020
ne-pá 19.-24.01.2020 1 x SL, 1 x GS,1 x paralelní závod U14, U16 KSL Ústeckého kraje z.s. Ski areál Klínovec – Neklid ODM 2020 19.-24.01.2020
pá-so 24.-25.1.2020 1 x SL, 1 x GS U14, U16 Ski klub Ústí nad Orlicí Říčky v Orlických horách Skiinterkriterium 24.-25.1.2020
ne 26.1.2020 1 x SL U14, U16 Sportovní klub Ještěd (SKJ) Ještěd UKZ Ještěd 26.1.2020
so-ne 1.-2.2.2020 1 x GS, 1 x SL U14, U16 TJ Spartak Vrchlabí, SKI klub Herlíkovice O´Style Cup 1.-2.2.2020
so-ne 8.-9.2.2020 1 x SL, 1 x GS U14, U16   Špindlerův Mlýn RKZ 2- dovednostní test 8.-9.2.2020
pa-ne 21.-23.2.2020 1 x SL, 1 x GS, 1 x VZ U14, U16 TJ Slovan Pec pod Sněžkou & TJ Lok. Trutnov Pec pod Sněžkou RKZ 3 21.-23.2.2020
pa-so 28.-29.2.2020 1 x SG, 1 x SL U14, U16 Ski klub Kouty Kouty nad Desnou RKZ 4 28.-29.2.2020
ne-po 1.-2.3.2020 1 x SG, 1 x GS U14, U16 Ski Vítkovice Bílá Bílá v Beskydech RKZ 5 1.-2.3.2020
so-ne 7.-8.3.2020 2 x GS U14, U16 SK SKIracingMB z.s. Kamenec UKZ KAMENEC 7.-8.3.2020
st-ne 11.-15.3.2020 2xSG GS VZ SL U14, U16 TJ Spartak Rokytnice – lyžařský klub Rokytnice nad Jizerou MČR žactva 7.-8.3.2020
st-ne 21.-22.3.2020 1 x SL, 1 x GSvidella U14, U16 TJ Spartak Rokytnice – lyžařský klub Rokytnice nad Jizerou MČR žactva 7.-8.3.2020

PŘEDŽÁCI A PŘÍPRAVKA U10, U12

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
so – ne 18.-19.1.2020 2 x GS PAP Český ski klub Vysoké nad Jizerou Skiareál Šachty LEKI CUP 18.-19.1.2020
31.01.2020 1 x GS PAP SK Lajdáček Herlíkovice Mistrovství Prahy PAP 31.01.2020
so 22.02.2020 2 x GS PAP SK SKIracingMB z.s. Paseky nad Jizerou LEKI CUP 22.02.2020

JUNIOŘI U18, U21

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
st-so 4.-7.12.2019 2 x GS, 2 x SG U18, U21 Sci Club Aosta Asd Pila (CH) Trofeo Hermitage 13.-14.12.2019