Výsledky 2017

KALENDÁŘ SEZÓNY 2016/2017

PŘEDŽÁCI A PŘÍPRAVKA U10, U12

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
so-ne 7.-8.1. 2 x GS PAP ČSK Vysoké n.J. Šachty LEKI CUP 7.1., 8.1.
so-ne 14.-15.1. 2 x GS PAP TJ Sokol Jablonec Kamenec LEKI CUP 14.-15.1.
so-ne 21.-22.1. GS, KZ PAP SK Jánské Lázně Černý Důl HEAD CUP 21.-22.1.
so-ne 28.-29.1. 2 x GS PAP Spartak Vrchlabí Herlíkovice HEAD CUP 28.-29.1.
3.2. GS PAP SK Lajdáček Herlíkovice MPHA 3.2.
so 4.2. 2 x GS PAP Bižu Jablonec n.N. Špičák LEKI CUP 4.2.
so 11.2. 2 x GS PAP LO TJ AŠ MB Studenov LEKI CUP 7. 8.
so-ne 18.-19.2. 2 x GS PAP TJ Slovan Pec Pec HEAD CUP 18.-19.2.
so-ne 25.-26.2. GS PAP Spartak Rokytnice Rokytnice LEKI CUP 25.-26.2.
so-ne 4.-5.3. 2 x GS PAP SK Ještěd Ještěd LEKI CUP 4.-5.3. 
so-ne 11.-12.3. 2 x GS PAP Ski Team Sv. Petr Medvědín HEAD CUP 11.-12.3.
so-ne 25.-26.3. 2 x GS PAP SK Špindl z.s. Stoh HEAD CUP 25.-26.3.
so-ne 1.-2.4. GS PAP Roháče Zuberec Spálená G. klobúčik 1.-2.4.

ŽÁCI U14, U16

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
so-út 17.-20.12. 2 x GS, SL UKZ SA Špindl Stoh SA CUP 17.-20.12.
pá-ne 6.-8.1. SG, GS, SL UKZ Ski klub Kouty Kouty K. POHÁR 6.-8.1.
so-ne 14.-15.1. SL, GS UKZ SA Špičák Špičák UKZ 14.-15.1.
ne-st 22.-25.1. 2xSG,GS,SL RKZ SK Ústí n.O. Říčky v O.h. RKZ 1 22.-25.1.
so-ne 28.-29.1. GS, SL UKZ SK Jánské Lázně Černý Důl Stoeckli Cup 28.-29.1.
so-ne 4.-5.2. VZ, GS RKZ TJ Slovan Pec p.S. Pec p.S. RKZ 2 4.-5.2.
po-út 6.-7.2. 2 x SG RKZ Ski Team S.Petr Špindl RKZ 3 ZRUŠENO
ne-po 12.-13.2.  GS, SL UKZ SK Ještěd Ještěd UKZ 12.-13.2.
pá-ne 17.-19.2. GS, VZ, SL RKZ Bižu Jablonec n.N. Špičák RKZ 4 17.-19.2.
so-ne 4.-5.3 VZ, SL RKZ Ski Bílá Bílá RKZ 5 4.-5.3.
út 7.3. SG RKZ Ski klub Kouty Kouty RKZ 7.3.
so-ne 11.-12.3. SL, GS UKZ Spartak Vrchlabí Herlíkovice Stoeckli Cup 11.-12.3.
út-ne 14.-18.3. GS,SG,VZ,SL MČR KSL Ú. kraje Klínovec MČR 14.-18.3.
so-ne 8.-9.4. 2 x GS UKZ SK Špindl Stoh Stoeckli Cup 8.-9.4.

JUNIOŘI U18,U21

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
pá-ne 2.-4.12. 2 x SL FIS DSV Pfelders FIS 2-4.11.
so-ne 17.-18.12. 2 x SL FIS TC Praděd Karlov p.P. Český pohár 17.-18.12.
st-čt 21.-22.12. 2 x SL FIS KS FIRN Zakopane B. Tatrzanska FIS 21.-22.12.
so-ne 14.-15.1. 2 x SL FIS TC Praděd Karlov p.P. Český pohár 14.-15.1.
čt-ne 19.-22.1. 2 x GS,SL FIS TJ Bižu Jablonec T. Špičák Český pohár 19.-22.1.
po-pá 23.-27.1. 2 x AC, SG FIS Ski team ŠM Špindl FIS 23.-27.1.
so-ne 28.-29.1. 2 x GS FIS Slovan Pec p.S. Pec FIS 28.-29.1.
st-čt 15.-16.2. 2 x SL FIS POL Bialka T. FIS 15.-16.2.
so-ne 18.-19.2. GS, SL UNI Ski Bílá Bílá MČJ 18.-19.2.
so-ne 25.-26.2. 2 x SL FIS Sokol Kolín Mísečky FIS 25.-26.2.
so-út 11.-14.3. SL,GS,SG,AC CIT ITA  Pellegrino CIT 11.-14.3.
so-ne 25.-26.3. SL, GS FIS SVK Štrbské Pleso MSVK 25.-26.3.

Konečné výsledky HEAD Vitalini Cup 2017

Předžáci a příprava

Konečné výsledky LEKI Cup 2017

Mladší přípravka
Předžáci a přípravka

Zařazení do kategorií pro sezónu 2016/2017

zde