Výsledky 2019

VÝSLEDKY SEZÓNY 2018/2019

ŽÁCI U14, U16

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
so-út 15. - 18. 12. 2 x SL, 2 x GS U14, U16 Ski klub Kouty Kouty ÚKZ 15. - 18. 12. 2019
čt - pá 3. - 4. 1. 2 x SG U14, U16 SK Ústí n. O. Říčky v O.h. ÚKZ 3. - 4. 1. 2019
so - ne 5. - 6. 1. SL, GS U14, U16 TJ Slovan Pec p. S. Pec p. S. ÚKZ 5. - 6. 1.2019
út 8. 1. 2 x SG U14, U16 Ski Vítkovice Bílá Bílá ÚKZ 8. 1. 2019
so - ne 12. - 13. 1.  SL, GS U14, U16 SKI Soláň Karolinka ÚKZ 12.- 13. 1. 2019
st - pá 16. - 18. 1. 2 x SG, VZ U14, U16 SA Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn MČR, RKZ 1 16. - 18. 1. 2019
so - ne 19. - 20. 1. SL, GS U14, U16 SK Jánské Lázně Černý Důl ÚKZ 19. - 20. 1.
pá - so 25. -26. 1. SL, GS U14, U16 Ski klub Ústí n.O. Říčky v O.h. MZ 25. - 26. 1.
so - ne 26. - 27. 1. GS, SL U14, U 16 TJ Spartak Vrchlabí Herlíkovice ÚKZ 26. - 27. 1.
po - čt 28. -31. 1. GS, SL, AC U14, U16 Club Ordino Arcalis Vallnord MZ 28.- 31. 1.
pá -ne 1.- 3. 2. GS, SL, VZ U14, U16 TJ Bižu Jablonec n. N. Albrechtice  v J. h. RKZ 2 1. - 3. 2. 2019
pá -ne 16. - 18. 2. SL, GS, SG U14, U16 Ski klub Kouty Kouty n. D. RKZ 3 16. - 18. 2. 2019
so - po 2. - 4. 3. SG, GS, SL U14, U16 Ski Vítkovice Bílá Bílá RKZ 4 2. - 4. 3.
ne - po 10. - 11. 3. GS, SL U14, U16 SA Špindlerův Mlýn Špindl MRČŽ 10. - 11. 3.
so - ne 30. - 31. 3. SL, GS U14, U16 SK Špindl Stoh ÚKZ 30. - 31. 3.
čt - pá 4. - 5. 4. SG, SL U14, U16 Club des Sports Val D isere Val d Isere (FRA) MZ 4. - 5. 4. 

JUNIOŘI U18, U21

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
st-čt 19. - 20. 12. 2018 2 x SL U18, U21 Polsko Zakopane FIS 19. 12. 2018
so -ne 5. - 6. 2019 SL, GS U18, U21 Ski klub Kouty Kouty nad D. FIS, NJR 5. - 6. 2019
čt - ne 10. - 13. 1. 2019 2 x GS, 2 x SL U18, U21 TJ Bižu Jablonec n. N. Albrechtice n. J. FIS 10.- 13. 1. 2019

PŘEDŽÁCI A PŘÍPRAVKA U10, U12

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
so - ne 5. - 6. 1. 2 x GS PAP Rokytnice n. J. Rokytnice n. J. LEKI CUP 5. - 6. 1. 2019
so 12. 1. 2 x GS PAP SK Ještěd Ještěd LEKI CUP 12. 1. 2019
so 19. 1. GS PAP TJ Sokol Jablonec n.J. Kamenec LEKI CUP 19.  1. 2019
ne 20. 1. GS PAP ČSK Vysoké n. J. Šachty LEKI CUP 20. 1. 2019
so - ne 9. - 10. 2. 2 x GS PAP Ski klub Ještěd Zásada LEKI CUP 9. - 10. 2. 2019
so 16. 2. 2 x GS PAP AŠ Mladá Boleslav Paseky LEKI CUP 16. 2. 2019
so - ne 23. - 24. 2. GS, PA PAP TJ Bižu T. Špičák LEKI CUP 23. -24. 2. 2019
so 2. 3. GS PAP Ski klub Kralupy Vítkovice v Krkonoších Aldrov. pohár 2. 3. 2019
ne 10. 3. GS, KZ PAP Ski Team Harranti Harrachov LEKI CUP 10. 3. 2019
so - ne 30. - 31. 3. 2 x GS PAP TJ Roháče Zuberec Spálená dolina Goral. klobúčik 30. - 31. 3. 2019