Závody 2019

KALENDÁŘ SEZÓNY 2018/2019

 

Bude upraven po zveřejnění SŘ.

ŽÁCI U14, U16

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
so-ne 16. - 17. 12. 2 x SL UKZ SKP Kometa Brno Dolní Morava Velká Cena Dolní Moravy 16.-17.12
po-út 18. - 19. 12. 2 x GS UKZ Ski klub Kouty Kouty Helia Sport Cup 18.-19.12
st-čt 3. - 4. 1. SG UKZ Ski klub Ústí nad Orlicí Říčky v Orlických horách Říčkovský Super G 3.-4.1.
so-ne 6. - 7. 1. GS UKZ SA Špindlerův Mlýn, z.ú. Špindlerův Mlýn - Stoh UKZ Stoh 6.-7.1.
so-ne 12. - 14. 1. SL, GS UKZ Sportovní areál Špičák - LO Sportovní areál Špičák UKZ Špičák na Šumavě 12.-14.1.
so-ne 20. - 21. 1. SL, GS RKZ TJ Spartak Rokytnice - lyžařský klub Rokytnice nad Jizerou RKZ 1 12.-14.1.
pa-so 26. - 27. 1. GS, SL CHI SK Ústí n.O. Říčky v O.h. Skiinterkriterium 26.-27.1.
po-st 29. - 31. 1. SL, GS, VZ CHI KSLPK Buková hora Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018 26.-27.1.
so-ne 03. - 04. 2. GS, SL RKZ TJ Slovan p.S. & TJ Lok. Trutnov Pec pod Sněžkou RKZ 2 03.-04.2.
po-ut 5. - 7. 2. 2 x SG RKZ TJ Spartak Rokytnice Rokytnice nad Jizerou RKZ 3 5.-7.2.
so-ne 10. - 11. 2. GS, SL UKZ TJ Spartak Vrchlabí, SKI klub Herlíkovice Stoeckli cup 10.-11.2.
pa-ne 16. - 18. 2. GS, SL, VZ RKZ TJ Bižuterie Jablonec n/N Albrechtice v J. h. RKZ 4 16.-18.2.
so-ne 24. - 25. 2. GS, SL UKZ TJ Slovan Pec pod Sněžkou & TJ Lok. Trutnov Pec pod Sněžkou Stoeckli cup 24.-25.2.
so-ne 3. - 4. 3. SG, VZ RKZ Ski Vítkovice Bílá Bílá v Beskydech RKZ 5 3.-4.3.
st-ne 14. - 18. 3. SG,AC,GS,SL,VZ RKZ Ski klub Kouty Kouty nad Desnou RKZ 6, MČR Žactva 14.-18.3.
so-ne 31. 3. - 1. 4. GS, SL UKZ SK Špindl z.s. Špindlerův Mlýn Stoh Stoeckli cup - finále 31.3-1.4.

JUNIOŘI U18, U21

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
so-ne 9. - 10. 12. 2 x GS FIS SK Velké Meziříčí Pfelders FIS 9-10.12.
so-ne 16. - 17. 12. 2 x SL FIS TC Praděd Karlov p.P. FIS 16.-17.12.
po-út 18. - 19. 12. GS, SL FIS Ski team ŠM Špindl FIS 18.-19.12.
čt-ne 11. - 14. 1. 4xGS FIS TJ Bižu Jablonec T. Špičák FIS 11.-14.1.
so-ne 15. - 19. 1. 2 x DH, SG, AC FIS Ski Team Svatý Petr-LO Špindleruv Mlýn FIS 15.-19.1.
so-ne 17. - 18. 2. GS, SL UNI, MČRJ VSK MENDELU v Brně, o. s. Bílá v Beskydech FIS 17.-18.2.
so-ne 24. - 25. 2. 2 x SL CIT KSL Středočeský z.s. Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky FIS 24.-25.2.
so-ne 17. - 18. 3. 2 x SL FIS TC Praděd Karlov pod Pradědem FIS 17.-18.3.
so-ne 24. - 25. 3. GS, SL FIS, MČJ Ski klub Špindl Špindlerův Mlýn MČJ 24.-25.3.

PŘEDŽÁCI A PŘÍPRAVKA U10, U12

Den Datum Disciplína Kategorie Pořadatel Místo Název Výsledky
so-ne 20. - 21. 1. GS PAP Ski Team Harranti Harrachov Zásada Ski Centrum Leki cup 20.-21.1.
so-ne 27. - 28. 1. GS PAP TJ Slovan Pec pod Sněžkou & TJ Lok. Trutnov Pec pod Sněžkou Head cup 27.-28.1.
ne 28. 1. GS PAP Tj Vysoké nad Jizerou a ČSK Vysoké nad Jizerou Skiareál Šachty Leki CUP 28.1.
2. 2. GS PAP SK Lajdáček Herlíkovice Mistrovství Prahy 2.2.
so 3. 2. GS PAP LO TJ AŠ Mladá Boleslav Paseky nad Jizerou Leki cup 3.2.
so-ne 17. 2. GS PAP TJ Sokol Jablonec n.Jiz.  Jablonec nad Jizerou Leki cup 17.-18.2.
so-ne 24. - 25. 2. GS PAP SK Ještěd Ještěd Leki cup - Finále 24.-25.2.
so-ne 3. - 4. 3. GS PAP SK Špindl z.s. Herlíkovice Head cup 3.-4.3.
so-ne 10. - 11. 3. GS PAP Ski Team Svatý Petr-LO Medvědín - ŠM Head cup 10.-11.3.
so-ne 17. - 18. 3. GS, Paralelní slalom PAP Ski klub Špindl Stoh - ŠM Head cup 2018 finále 17.-18.3.
st-ne 21. - 25. 3. 2 x GS PAP TJ Roháče Zuberec Spálená dolina Goralský klobúčik 2018 21.-25.3.

Zařazení do kategorií pro sezónu 2018/2019

zde