Jarní ledovce

Nová sezóna je v plném proudu a my nezahálíme s přípravou. Kromě pravidelných tréninků jsme stihli odjet tři ledovce a tento víkend se věnujeme gymnastice.

První jarní ledovec jsme absolovali na Kaunertalu, další dva se kvůli počasí přesunuly na Hintertux. Na Kaunertalu jsme využili tvrdé pisty a odjeli pár solidních super-g tréninků, které jsme doplnili volnými jízdami. Na Hintertuxu se nám i přes proměnlivé počasí podařilo najet první objemy v obřím slalomu. Nechybělo ani pilování techniky ve volných jízdách a pár jízd ve slalomové trati. Naši nejmladší závodníci jezdili především volně, aby zlepšili techniku a vyjezdili se. Odpoledne jsme se věnovali především rozvoji dynamické síly a rychlosti.

Soustředění se zúčastnily všechny skupiny, poprvé jsme si tak vyzkoušeli spolupráci žáků a nově vytvořenou skupinou juniorů. V této spolupráci budeme dále pokračovat v létě v hale a na podzim na ledovcích. Tento víkend jsme se všichni sešli na v Liberci u pana Patrmana, na programu je gymnastika a základy skoků na trampolínách.